در حال بارگذاری ...
 • نشست مشترک رئیس جهاددانشگاهی گیلان و مهندس کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی

  مهندس رسایی، رئیس جهاددانشگاهی واحد گیلان و مدیران این نهاد با مهندس کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

   به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گیلان در این دیدار رئیس، معاونین و مدیران جهاددانشگاهی واحد حضور داشتند، مهندس جمشید رسایی رئیس جهاددانشگاهی واحد گیلان با بیان اینکه با برنامه های صورت گرفته و همکاری و تلاش همکاران ان شا ا... بتوانیم جهاددانشگاهی را به جایگاه اصلی آن برسانیم افزود: ظرفیت و زمینه کار در جهاددانشگاهی بالاست که با تلاش های صورت گرفته اخیر، امیدواریم روز به روز شاهد رشد آن باشیم.

  مهندس رسایی در ادامه از ساخت مجتمع بزرگ آموزشی، فرهنگی و اداری جهاددانشگاهی واحد گیلان در سایت مسکن مهر رشت و روند اجرایی آن خبر داد.

  در ادامه نشست مهندس کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مهندس رسایی بخاطر تلاش هایی که در این مدت انجام داده است گفت: اصل و ذات جهاددانشگاهی تحقیقات است هر چند که در سایر مسائل فرهنگی و آموزشی جهاددانشگاهی نیز خوب کار کرده است.

  کوچکی نژاد در ادامه افزود: جهاددانشگاهی با داشتن نیرو های متعهد و توانمندی که دارد می تواند در بعضی جهات و مسائل اگر برجستگی خاصی از خود نشان دهد که مشکل استان حل شود و وارد عمل شود و ما این آمادگی را برای هر گونه همکاری در این زمینه داریم.

   


  نظرات کاربران