در حال بارگذاری ...
 • سرپرست جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری : مسابقه وبلاگ نویسی نماز، گامی برای هدایت نسل جوان می باشد

  سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان چهارمحال و بختیاری و رییس کمیته هماهنگی چهارمین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز استان گفت: میلیون ها فضای مجازی در اختیار جوانان است که می طلبد با برنامه‎ریزی صحیح این قشر را در مسیر درست هدایت کرد.

  به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری-  وحید خلیلی 20 دی ماه در جمع خبرنگاران  استان فضای مجازی در عصر کنونی را مهم ترین ابزار نوشتاری دانست و افزود: غفلت از این فضا آثارسویی برای کشور به دنبال دارد؛ چراکه ایران اسلامی به عنوان منادی برترین گفتمان دینی در دنیا محسوب می شود بنابراین همواره باید در همه زمینه ها هوشیار و آگاه باشد.

  سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: خوشبختانه در اوایل دهه ،80 همزمان با ورود فضای مجازی به کشور و بعد از تاکیدات مقام معظم رهبری جنبش نرم افزاری در کشور آغاز شد.

  خلیلی عملکرد ستاد اقامه نماز استان در مسابقه وبلاگ نویسی نماز در دوره های گذشته بویژه در دوره سوم را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: میلیون ها فضای مجازی در اختیار جوانان است که می طلبد با برنامهریزی صحیح این قشر را در مسیر درست هدایت کرد چراکه این حقی است که جوانان برگردن ما دارند.

  خلیلی با بیان اینکه امسال جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در کنار ستاد اقامه نماز کشور مدیریت اجرای چهارمین دوره وبلاگ نویسی نماز را برعهده دارد، افزود: کمیته هماهنگی این مسابقه به جهاددانشگاهی واحد استان چهار محال و بختیاری واگذار شده است که تاکنون با برگزاری دونشست در راستای اهداف برنامه هایی پیش بینی شده گام برداشته است.

  وی همکاری و هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی مرتبط  استان با جهاددانشگاهی را مهم‏ترین دغدغه کمیته هماهنگی دانست و گفت: میطلبد اصحاب رسانه یاری گر جهاددانشگاهی در راستای آگاه سازی بیشتر دستگاه ها برای برگزاری موثر این مسابقه ملی، باشند.

   


  نظرات کاربران